Skip to main content

Startup Borsa yalnızca yatırım sürecinde değil, yatırım sonrası ilişkilerini sağlamlaştırmak üzere pek çok özelliğe sahip. Bunlardan biri: Verilerim Özelliği

Bir girişimcinin bilmesi gerektiği gibi, KPI hedeflerini gerçekleştirme yolunda yararlanabilecek önemli bir unsur. Startup Borsa olarak KPI gerekliliklerinin karmaşasını basitleştirerek kolaylıkla bu süreci takip edebilmek adına destek ve yol arkadaşı olmak istiyoruz. Bu sebeple verilerinin takibi ve paylaşımını kolaylıkla yapabileceğin bir yapı oluşturduk!

Startup Borsa’ya verilerini nasıl kaydedebileceğin ile ilgili bilmen gereken her şeyi bir videoda derledik! 👇

Şirket verilerini güncel tutman yalnızca senin için değil yatırımcıların için de önemli bir faktör. Güncel ve isabetli verilerini yatırımcılarla Startup Borsa üzerinden paylaşarak güven ve şeffaflık sağlayabilirsin. Bu noktada KPI ve raporların içerdiği verilere sen yetki vermedikçe Startup Borsa ekibi dahil kimsenin ulaşamayacağını ve diğer kişilerle paylaşılmadığını tekrar belirtmek isteriz. Veri güvenliği politikamız bağlamında bu verilere yalnızca senin izin verdiğin kişiler erişim sağlayabilir.

Eksik kaldığımız herhangi bir şey mi var? 👀
  • Bize ulaşabilirsin 📩 – [email protected] 
  • Sosyal medya hesaplarımızdan bilgi edinebilirsin. 🔔

Twitter / Linkedin / Instagram / Youtube

Startup Borsa

Startup Borsa girişimci ve yatırımcıları dijital bir platformda buluşturarak şeffaf ve güvenilir yatırım ilişkilerinin oluşmasını sağlar, bu ilişkileri ortaklık ve çıkışa kadar taşır.