Skip to main content

Mevcut ve potansiyel yatırımcılarına, ilgili paydaşlara güncel raporlarını topluca göndermek Startup Borsa ile mümkün.

Raporlama Neden Gerekli?

Raporlama yatırımcı ile düzenli bir şekilde şirketine dair gelişmeleri paylaşmanı sağlar ve yatırımcı ilişkilerini güçlendirir. Aynı zamanda potansiyel yatırımcılara şirketin güncel durumunu verilerle gösterebilir ve düzenli aralıklarla KPI’larını ilgili kişilerle paylaşarak güven ve şeffaflık sağlayabilirsin. 

Startup Borsa’da Nasıl Rapor Oluşturulur?

Sistemde yer alan menüden raporlar sayfasına giderek yeni rapor oluşturmayı seçmelisin. Bu raporu oluştururken verilerin başlangıç tarihi, gönderim sıklığı ve hatırlatma sıklığını belirterek, paylaşılacak kişi ve grupları seçmen gerekiyor. Ayrıca raporlara ek olarak metin ve veri eklemeleri de yapabilirsin.

Yatırımcılarla Güncel Raporlar Nasıl Paylaşılır?

Raporlarını kimlerle ve ne sıklıkta paylaşılacağını rapor özellikleri kısmından belirleyebilir, bu gönderimi otomatik olarak sağlayabilirsin. Seçtiğin rapor, ilgili kişilere gönderildiğinde durumu renk değiştirerek yeşil/gönderildi olarak görünecek.

Startup Borsa, kaydettiğiniz KPI’ları düzenli raporlara dönüştürebilir ve yetki verdiğin kişiler ve gruplar ile paylaşmanı sağlar. İşte rapor paylaşmanın kolaylığı👇

Eksik kaldığımız herhangi bir şey mi var? 👀
  • Bize ulaşabilirsin 📩 – [email protected] 
  • Sosyal medya hesaplarımızdan bilgi edinebilirsin. 🔔

Twitter / Linkedin / Instagram / Youtube

Startup Borsa

Startup Borsa girişimci ve yatırımcıları dijital bir platformda buluşturarak şeffaf ve güvenilir yatırım ilişkilerinin oluşmasını sağlar, bu ilişkileri ortaklık ve çıkışa kadar taşır.